TRISPALVĖS ŠIRDELĖS DIENA

2014 m. vasario 14 d. mūsų mokyklos bendruomenė šventė „Trispalvės širdelės dieną“. 5-8 klasių mokiniai, paskatinti dailės ir technologijų vyresn. mokytojos, V. Petkevič, pagrindiniam mokyklos stendui piešė piešinius istorine tematika, gamino trispalves širdeles, kuriomis pasipuošė ir mokytojai, ir mokiniai.
Pradinių klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje istorijos pamokoje. Bibliotekininkė, J. Kaščiukaitė-Kutkienė, supažindino su istorine literatūra, esančia mokyklos bibliotekoje. Mokiniai apžiūrėjo knygas, stendus, uždavė įvairių klausimų. Šauniausiai atsakę į istorijos vyresn. mokytojos M. Daškevičienės užduotus klausimus buvo apdovanoti saldainiais. 3 kl. mokinys Viktor Petrusevič bibliotekai padovanojo savo sukurtą Gedimino pilies bokšto maketą.
Po pamokų mokyklos bendruomenė rinkosi į Vasario 16-osios minėjimą.
Po Lietuvos Respublikos himno, Just. Marcinkevičiaus eilėraštį „Šventoji duona“ deklamavo 4 kl. mokinys Vilius Budrys. Meninę kompoziciją pagal J. Vaičiūnaitės eiles „Lietuvos bažnyčios“ pristatė vyresniųjų klasių mokiniai.
Po to savo kelionės įspūdžiais dalijosi „Misija Sibiras 2013“ dalyvis Matas Kasperavičius. Žiūrėjome filmuotą medžiagą, apie tremtinių kapų Tiumenės srityje tvarkymą, medinių kryžių atnaujinimą, vietos lietuvių gyvenimą ir misijos dalyvių laisvalaikį.
Mokyklos direktorius A. Baranauskas atminimo dovanėlėmis apdovanojo bėgimo, skirto Sausio 13-osios aukoms atminti „Gyvybės ir mirties keliu“ dalyvius, sporto šventės nugalėtojus, konkursų dalyvius ir laimėtojus.

Istorijos vyresn. mokytoja Milda Daškevičienė