„Gintarėlį Tau nešu ant delno“

2014 m. vasario 12 d. mūsų mokykloje vyko raiškiojo skaitymo konkursas „Gintarėlį Tau nešu ant delno“. Dalyvavo 13 skaitovų iš 1-4 klasių.
Konkursą pradėjo 5 ir 6 klasių mokiniai Gytis ir Jonas Aleknavičiai, kurie su birbynėmis atliko du kūrinius.
Visi konkurso dalyviai eilėraščius deklamavo gražiai, tad po konkurso komisijai buvo sunku išrinkti nugalėtojus. Po ilgų svarstymų ir diskusijų komisija paskirstė vietas taip:

I vietą pasidalino 1 klasės mokinys Deividas Čepulis, kuris deklamavo A. Matučio eilėraštį „Žalčiukas“ ir
4 klasės mokinys Vilius Budrys deklamavęs Just. Marcinkevičiaus eilėraštį „Šventoji duona“.

II vietos nugalėtojas 4 klasės mokinys Adomas Rulinskas su eilėraščiu A. Matutis „Viesulas“.

III vieta atiteko 3 klasės mokiniams: Džiugui Sakalauskui, Laurai Zadirenkaitei, Agnietei Reketytei.

Į rajoninį skaitovų konkursą, kuris organizuojamas 2014 m. vasario 18 d. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje, važiuos 4 klasės mokinys – Vilius Budrys.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Renata Aranauskienė