Taizė pamaldos Vilniaus vaikų socializacijos centre

2014 m. vasario 12 d. Vilniaus vaikų socializacijos centre vyko Taizė pamaldos. Renginyje be VVSC mokinių dalyvavo Vilniaus r. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos, Bezdonių vidurinės mokyklos, Paberžės „Verdenės“ vidurinės mokyklos ir Riešės gimnazijos mokiniai ir mokytojai.
Susitikimą pradėjo šv. Jono seserys vienuolės iš Senųjų Trakų moterų vienuolyno. Jų parodyta miniatiūra religine tematika privertė visus susimąstyti apie tikrąsias dvasines vertybes ir susikaupti bendrai maldai.
Po pamaldų visi vaišinosi Agape, bendravo, dalinosi įspūdžiais. Riešės gimnazijos atstovai visus pakvietė į Taizė pamaldas savo mokykloje kovo 19 d.
Pasivaišinę renginio dalyviai vyko į Vilniaus senamiestį, aplankė Bernardinų vienuolyno ansamblį.

Istorijos vyresn. mokytoja Milda Daškevičienė