Pasaulinė knygos diena

Balandžio 19 d. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinėje mokykloje buvo minima Pasaulinė knygos  diena (2019-04-23). Tokia diena – gera proga skleisti spausdintų žodžių kultūrą, paskatinti visus, ypač jaunus žmones, atrasti skaitymo malonumą. Šia švente siekiama pabrėžti knygos vertę, nes atsiradus televizijai ir internetui, žmonės vis mažiau skaito knygas. Knygos skaitymas – svarbus kaip mokymosi, tobulėjimo, pažinimo šaltinis.

Per pirmas tris pamokas visi mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai, o per ketvirtą pamoką ir vyresnių klasių mokiniai, mokytojai bei administracija skaitė savo pasirinktą knygą. Pradinių klasių mokytojos paruošė vaikams „Knygų kavinę“, kur visi skaitovai galėjo pasivaišinti saldžia kakava su sausainiais.

Mokyklos bibliotekininkė Lina Novicka