Edukacinė ekskursija „Sovietinės kasdienybės pilkuma“

2019 m. balandžio 18 d. mūsų mokyklos 6-10 klasių mokiniai vyko į Tuskulėnų rimties parko memorialinį kompleksą, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Sovietinės kasdienybės pilkuma“. Šio užsiėmimo metu visi susidomėję klausėsi apie tradicinio lietuviško kaimo sugriovimą, daugiabučių architektūrą, to meto madas, laisvalaikio leidimo ypatumus, įvairių kasdienai reikalingų prekių trūkumą. Taip pat vaikai turėjo galimybę apžiūrėti sovietmečio buities daiktus, o gido pasakojimą puikiai iliustravo autentiška vaizdinė medžiaga. Mokiniai atliko logines užduotis, susijusias su edukacinio užsiėmimo tematika.

Ekskursijos pabaigoje visi apsilankėme koplyčioje kolumbariume, kuris simbolizuoja aukų atminimo ir pagerbimo įamžinimą.

Ekskursiją organizavo istorijos vyresn. mokytoja Milda Daškevičienė ir geografijos, biologijos vyresn. mokytoja Sigita Čiurlienė