Dalyvavimas akcijoje „Padovanok namelį paukščiui“

2019 m. balandžio 17 d. mūsų mokyklos pirmos ir antros klasės mokiniai dalyvavo Arvydų dvare organizuotoje akcijoje „Padovanok namelį paukščiui“.

Mokiniai nešini inkilais, kuriuos pasigamino kartu su tėveliais, rinkosi dvaro kieme. Čia buvo organizuota inkilų paroda. Vaikai pristatė savo inkilus, papasakojo, kaip sekėsi gaminti, kokias medžiagas panaudojo, koks paukštelis galėtų apsigyventi jo inkile.

Originaliausiu buvo išrinktas pirmokės Izabelės Lavrinovič ir antroko Damiano Lavrinovič inkilas. Visus inkilų autorius architektai Lolita Mikalauskienė ir Gediminas Rožanskas bei dvaro šeimininkė Inga Zakšauskienė apdovanojo prizais.

Esame dėkingi Arvydų dvaro šeimininkams už pakvietimą ir šiltą priėmimą. Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos mokinių pagaminti inkilai puoš Arvydų dvaro kiemą.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Gražina Snieškienė