Viešnagė Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 7-ojoje komandoje

2019 m. gegužės 2 d. mūsų mokyklos vyresnių klasių mokiniai lydimi mokytojų Ž. Čuividienės ir M. Daškevičienės ir 2019 m. gegužės 3 d.  pradinių klasių mokiniai lydimi mokytojos R. Aranauskienės vyko pas Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 7-osios komandos ugniagesius gelbėtojus Nemenčinėje.

Pareigūnai supažindino mokinius su gaisrinės automobilio komplektacija ir pademonstravo kaip veikia aliarmo signalas. Visi išvykos dalyviai turėjo galimybę įlipti į šią mašiną, savo rankose palaikyti įvairius prietaisus, kurie naudojami gelbstint žmonių gyvybes ne tik gaisrų, bet ir avarijų bei kitų ekstremalių įvykių metu. Taip pat visi galėjo išbandyti specialią ugniagesių aprangą.

Vėliau, mus priėmę pareigūnai, supažindino su savo darbo aplinka, dienotvarke, trumpai priminė taisykles prie vandens telkinių ir kaip elgtis kilus gaisrui.

Visi liko sužavėti sunkiu bet labai reikalingu ugniagesių darbu.

Istorijos vyresn. mokytoja Milda Daškevičienė