„Profesijų Pavasaris“

Besibaigiant mokslo metams Vilniaus r. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinėje mokykloje vyko projektas „Profesijų Pavasaris“. Tris savaites iš eilės mokykloje lankėsi Lietuvoje gerai žinomi visuomenės veikėjai, kurie 5-10 klasių mokiniams vedė paskaitas jaunimui aktualiomis temomis: jaunystės, pasirinkimų, draugų, meilės ir profesijų temomis.

Susitikimus pradėjo komiksų kulltūros skleidėja, #geekpropaganda įkūrėja Agnė Juškėnaitė. Antrąją mėnesio savaitę mokykloje lankėsi kun. Kęstutis Dvareckas, priklausomų žmonių bendruomenės „Aš esu“ įkūrėjas. Susitikimus baigė žinomas Lietuvos automobilių sporto atstovas, ilgametis Dakaro ralio dalyvis ir pilietiškas žmogus – Benediktas Vanagas, atvykęs kartu su KAM mjr. Tomu Matulevičiumi.

Džiugu, kad mokiniai aktyviai įsitraukė į diskusijas su svečiais, daug klausinėjo, žavėjosi šių asmenybių veikla ir pasiekimais.

Dėkojame svečiams, suradusiems laiko apsilankyti mūsų mokykloje.

Anglų kalbos mokytoja Judita Kuralavičiūtė,
lietuvių kalbos vyresn. mokytoja Žana Čuividienė.