Pasaulinės AIDS dienos protmūšis: „AIDS: geriau žinoti“

Gruodžio 1-ąją pasaulinė AIDS diena minima visame pasaulyje. Šią dieną AIDS centras visus pakvietė paminėti, dalyvaujant protmūšyje “AIDS: geriau žinoti”. Bezdonių “Saulėtekio” pagrindinės mokyklos mokiniai prie šios akcijos paminėjimo prisijungė gruodžio 2 dieną. 5,6 klasių mokiniai dalyvavo piešinių konkurse “AIDS geriau žinoti”, o 7-9 klasių ir Bezdonių vidurinės mokyklos 12 klasės mokiniai dalyvavo biologijos mokytojos Sigitos Čiurlienės vedamame protmūšyje. Buvo suskirstytos  komandos po aštuonis mokinius. Dalyviai segėjo raudonus kaspinėlius, AIDS simbolius. Protmūšio klausimai ir informacija apie AIDS buvo pateikta skaidrėse. Iš viso buvo 16 klausimų. Kiekvieno klausimo atsakymui skiriamos 2 minutės.

Protmūšio nugalėtojai – 8 klasės mokiniai. Nugalėtojai ir dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldžiaisiais prizais.

[nggallery  id =84]

Geografijos, biologijos mokytoja Sigita Čiurlienė