Pradinukų paskutinis skambutis

Gegužės 30 d. Vilniaus r. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinėje mokykloje susirinkome į kasmetinę, daugelio laukiamą pradinukų ir penktokų paskutinio skambučio šventę.
                Visus susirinkusius į baigiamąjį mokslo metų koncertą sveikino mokyklos direktorius Algimantas Baranauskas, pavaduotoja ugdymui Leonora Rymkevičienė.
Šventės metu buvo įvertinti visų mokslo metų darbo rezultatai, labai gerai besimokantys mokinukai apdovanoti pagyrimo raštais ir knygomis.  Šventė buvo ypatinga ketvirtokams, kurie baigė pradinio ugdymo programą ir atsisveikino su savo pirmąja mokytoja, klase. Ketvirtokams įteikti pradinio išsilavinimo pažymėjimai, juos sveikino tėveliai, trečios klasės mokiniai.

Pradinio ugdymo vyresn. mokytoja L.Švarcienė