„Baltijos kelias“

2014 m. rugpjūčio 22 d., 10 val. iškilmingai startavo jau tradiciniu tapęs XXIII estafetinis bėgimas „Baltijos kelias“ (Vilnius–Ryga–Talinas).
Bėgikai apie 10:40 kirto Vilniaus rajono ribą, kur prie jų prisijungė Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai, tarp jų buvo ir mūsų mokyklos mokinės. Jaunieji sportininkai segėjo ypatingus numerius, žyminčius kiekvienus iš 25 Baltijos šalių Nepriklausomybės metų.
Prie Avižienių gyvenvietės bėgikus iškilmingai pasitiko Rajono Merė Marija Rekst, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos frakcijos seniūnė LR Seime Rita Tamašunienė su kolegomis ir Avižienių seniūnas Michail Bortkevič.
Atokvėpio minutėlę bėgikai pasivaišino šviežiais kibinais, atsigaivino vandeniu. Bėgikus per visą Vilniaus rajono teritoriją lydėjo sporto mokyklos sportininkai.

Kūno kultūros mokytojas Justyn Alicki