KALĖDINĖ EGLUTĖ

Kalėdos – pati gražiausia ir laukiamiausia metų šventė. Kad smagiau ir linksmiau būtų laukti pačių gražiausių metų švenčių, mūsų mokykloje  dailės mokytoja Violeta Petkevič ir fizikos mokytoja Daina Aleksandravičiūtė, organizavo kalėdinių eglučių konkursą. Eglutes kūrė  5-10 klasių mokiniai.

Konkurso tikslas –  parodyti mokiniams, kad nebūtina bėgti į mišką ir kirsti žaliaskarę, o pasitelkiant  fantaziją – sukurti mažą kalėdinį stebuklą.

Gruodžio 16 d. vyko eglučių vertinimas. Nugalėtojai buvo renkami tarp 5-6, 7-8 ir 9-10  klasių. Vertinant buvo atsižvelgiama į panaudotų antrinių žaliavų gausą, originalumą, eglutės pateikimą ir pristatymą. Nors visų klasių eglutės buvo labai gražios, bet pačios pačiausios buvo išrinktos  5, 8  ir 10 klasių eglutės.

Nugalėtojams skiriami Šv. Kalėdomis kvepiantys prizai!

P.S. Visiems linkime jaukaus ir ramaus Šv. Kūčių vakaro ir linksmų Šv. Kalėdų.

Fizikos vyresn. mokytoja Daina Aleksandravičiūtė