Krikščioniškos muzikos festivalis ,,Sielos“

Spalio 22 d. Bezdonių ,,Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos 7–10 klasių mokiniai, kartu su tikybos mokytoja Gražina Pirmaitiene ir muzikos mokytoja Gintare Masalskiene, išvyko į Alytų, krikščioniškos muzikos festivalį ,,Sielos“.

Šiais metais festivalis vyko net trijose vietose – Alytaus kultūros ir komunikacijos centre, Dramos teatre ir Šv. Angelų Sargų bažnyčioje. Buvo galima pasiklausyti klasikinės muzikos, roko, repo ir šlovinimo giesmių.

Festivalyje dalyvavo  grupė  „Chebra“, Artūro Chalikovo vadovaujama Bernardinų bažnyčios šlovinimo grupė „Glorija“,  Arnoldas Jalianiauskas, Angelė Joknytė, Arūnas Raudonius, Gabrielė Gvazdikaitė, grupės:  „Mustard Seed“, „Revival Orchestra“, „IF“, „Christ Team“ ir kiti.

Festivalio svečiai – grupė iš Didžiosios Britanijos ,,Twelve 24“.

Šio festivalio atliekama muzika ir žodžiai palietė kiekvieno širdį, nes visa atlikėjų kūryba buvo apie tikrąsias žmogaus gyvenimo vertybes: tikėjimą, viltį ir meilę.

Tikybos vyresn. mokytoja Gražina Pirmaitienė