Gerumo akcijos projektas „Gerumu pradžiuginkime senolio širdelę“

Lapkričio mėnesį  Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinėje mokykloje  4-10 klasių mokiniai dalyvavo gerumo akcijos projekte ,,Gerumu pradžiuginkime senolio širdelę“.

Šio projekto metu  per tikybos pamokas  mokiniai  kartu su tikybos mokytoja Gražina Pirmaitiene gamino adventinį  kalendorių  bei dovanų dėžutes, skirtas senelių globos gyventojams. Per technologijų pamokas 4, 9-10 klasių mokiniai su dailės ir technologijų mokytoja Violeta Petkevič kepė kalėdinius meduolius, lietuvių kalbos apmokose 6 kl. mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja Žana Čuividiene kūrė seneliams sveikinimo kalbą, mokėsi eilėraščius, rinko mįsles.

Lapkričio 25 d. 6 kl. mokiniai su dovanomis vyko į „Senevitos“ senelių globos namus (Balžio g. 33). Čia juos pasitiko draugiškas senelių kolektyvas. Senoliai susižavėję išklausė mokinių sveikinimus, džiaugėsi dovanomis ir kvietė apsilankyti dar kartą.

Šis mėnuo mūsų mokyklos mokiniams buvo prasmingas, įdomus ir jautrus.

Tikybos vyresn. mokytoja Gražina Pirmaitienė ir

lietuvių kalbos vyresn. mokytoja Žana Čuividienė